W środę zaległy mecz z Avią Świdnik

2018-04-16 12:07:41

Po długiej zimowej przerwie rozgrywki ligowe rozpędzają się na dobre. Już w najbliższą środę 18 kwietnia piłkarze Unii Tarnów odrobią piłkarskie zaległości . Na stadionie w Mościcach zostanie rozegrana zaległa 18 kolejka III ligi grupy IV, która pierwotnie miała być rozegrana 10 marca ale ze względu na przedłużającą się zimę została odwołana. Rywalem tarnowskich „Jaskółek” będzie zespół Avii Świdnik.

Nasi najbliżsi rywale bardzo udanie rozpoczęli rundę wiosenną, odnosząc w 3 do tej pory rozegranych pojedynkach 3 zwycięstwa kolejno z MKS Trzebinia 5-1, Sołą Oświęcim 3-0 oraz w ostatniej kolejce z drużyną Wiślań Jaśkowiec 4-0. Po 20 rozegranych pojedynkach zespół prowadzony przez byłego piłkarza Unii, trenera Dominika Bednarczyka, zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 23 punktów.

Tarnowska Unia po szalonym meczu w Lublinie zremisowanym z Motorem 4-4 z dużymi nadziejami przystępuje do pojedynku z Avią. Piłkarze trenera Daniela Bartkowskiego mają 1 rozegrane spotkanie więcej niż Avia i zajmują z dorobkiem 20 punktów, 13 lokatę w ligowej tabeli. Przed tarnowianami teraz seria spotkań na własnym stadionie w środę z Avią a następnie w najbliższą sobotę z Karpatami Krosno i ponownie w środę ze Stalą Rzeszów. Liczymy za Uniści zaprezentują podobną wolę walki jak w meczu z Motorem i zdobędą cenne punkty tak bardzo potrzebne w kontekście walce o utrzymanie.

Wszystkich kibiców Unii zapraszamy na trybuny tarnowskiego stadionu aby w końcu swoim dopingiem wspomogli młody zespół „Jaskółek”.

Ł.Przeklasa

Powrót

Najnowsze wiadomości