W środę "Jaskółki" zmierzą się ze Stalą Rzeszów

2018-04-24 11:13:15

Piłkarskie rozgrywki nie zwalniają tempa - już w najbliższą środę czas na kolejne emocje na stadionie miejskim w Tarnowie-Mościcach.

W ramach 25 kolejki III ligi gr. IV piłkarze Unii Tarnów zmierzą się z drużyną Stali Rzeszów. Spotkanie zapowiada się pasjonująco, ponieważ od lat pojedynki Unii ze Stalą elektryzowały kibiców obydwu drużyn. Nie będzie inaczej również i tym razem, ponieważ obydwie drużyny walczą o swoje cele.

Nasi najbliżsi rywale po 23 rozegranych spotkaniach plasują się na 5 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 42 punktów i cały czas liczą się grze o awans do II ligi, tracąc do liderujących drużyn Resovii i Chełmianki tylko 4 punkty. Rzeszowianie w przerwie zimowej zmienili trenera, Bohdana Bałuckiego zastąpił Tadeusz Krawiec, szkoleniowiec doskonale znany z pracy m.in. w Wiśle Sandomierz i KSZO Ostrowiec. W rundzie jesiennej tarnowska Unia przegrała w stolicy Podkarpacia 0-1. Teraz czas na rewanż.

„Jaskółki” podbudowane bardzo ważnym zwycięstwem w ostatniej kolejce z Karpatami Krosno 3-0, zapowiadają walkę o kolejne 3 punkty, tak bardzo cenne w kontekście walki o utrzymanie. Przed piłkarzami trenera Daniela Bartkowskiego bardzo trudny mecz ale młody zespół „Jaskółek” zapowiada pełne zaangażowanie i walkę do samego końca o zwycięstwo.

Wszystkich kibiców Unii zapraszamy w środowe popołudnie o godz.17 na trybuny tarnowskiego stadionu i liczy że znów wspólnie będziemy świadkami niesamowitych piłkarskich emocji.

UWAGA!

Mecz zostanie rozegrany jako impreza masowa - obowiązuje elektroniczny system identyfikacji kibiców.

Przypominamy również, że Kibice, którzy zakupili bilet na mecz z Karpatami Krosno i zakupią również wejściówkę na mecz ze Stalą Rzeszów (25 kwietnia godzina 17:00) otrzymają darmowy wstęp na mecz ze Spartakusem Daleszyce. Wystarczy jedynie okazać w kasie dwa bilety z tych dwóch pojedynków. Wówczas otrzymacie Państwo pamiątkowe zaproszenie upoważniające do wejścia na teren stadionu.


Ł. Przeklasa

Powrót

Najnowsze wiadomości