Legenda ożywa na nowo!
Po meczu z Orkanem powiedzieli..
2019-10-22 11:18

Sobotnie spotkanie pomiędzy Unią Tarnów, a Orkanem Szczyrzyc zakończyło się remisem. Goście doskonale wykorzystali ostatnie minuty rywalizacji i doprowadzili do końcowego rezultatu meczu 1:1.

Co po meczu z Orkanem powiedzieli zawodnicy Jaskółek? Zachęcamy do lektury wypowiedzi pomeczowych.

Łukasz Popiela: "Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Bez sensu stracone kolejne punkty, mogliśmy zakończyć mecz już w pierwszej połowie, ale zabrakło skuteczności z naszej strony. Ja sam mogłem strzelić trzy gole w tym spotkaniu, ale cóż. I takie mecze się zdarzają, gdzie skuteczność szwankuje. Tym bardziej, musimy być skoncentrowani żeby utrzymać wynik. My, jako drużyna, która chce wrócić do 3 ligi, nie możemy sobie pozwalać na stratę punktów w takich meczach. Zostały nam trzy spotkania do końca rundy i niewyobrażam sobie innego scenariusza jak zdobycie 9 punktów."

Roman Vorobei: "Co można mówić o takim meczu.. Wielka szkoda, że tak potoczyło się to spotkanie. Zostawiając na boisku dużo siły i poświęcając zdrowie kilku podstawowych zawodników, cały mecz trzymać drużynę przeciwnika w ich szesnastce po to, aby na koniec zremisować.. Chcielibyśmy przeprosić naszych kibiców. Zabrakło nam skuteczności w kilku decydujących sytuacjach. Straciliśmy dwa punkty, ale mamy przed sobą kolejne ważne mecze, które pokażą jak silni jesteśmy."

Zobacz również