Legenda ożywa na nowo!
PRZED NAMI II MEMORIAŁ KRYSTIANA POPIELI
2019-12-03 10:20

Piłkarska rywalizacja na najwyższym poziomie, rodzinna atmosfera na trybunach, mecz Gwiazdy Sportu vs. Krystek Team czy licytacje charytatywne -te i wiele innych atrakcji zaplanowali organizatorzy II Memoriału Krystiana Popieli, który odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2020 roku w Arenie Jaskółka Tarnów.

O zwycięstwo w turnieju walczyć będą drużyny z rocznika 2008. Szykują się wielkie emocje i zacięta walka, albowiem w zawodach uczestniczyć będą czołowe zespoły z całej Polski. Warto dodać, iż turniej rozegrany zostanie na sztucznej murawie.

Ponadto w ramach wydarzenia zaplanowany mecz towarzyski pomiędzy drużyną Krystek Team złożoną z najbliższej rodziny Krystiana Popieli, a drużyną gwiazd, w której zobaczyć będzie można m.in braci Żewłakow czy Kamila Kosowskiego.

Po zakończeniu sportowych zmagań odbędzie się Bal Charytatywny z udziałem byłych gwiazd polskiej piłki nożnej w ramach, którego przeprowadzona zostanie licytacja, z której cały dochód zasili konto Fundacji Dzielmy się Uśmiechem im. Krystiana Popieli.

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów, Fundacja Dzielmy się Uśmiechem oraz Main Event. Patronat nad imprezą objął prezydent Roman Ciepiela.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dlatego serdecznie zapraszamy kibiców Jaskółek do wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie!

Zobacz również