Legenda ożywa na nowo!
PO MECZU Z BKS-EM POWIEDZIELI..
2019-10-07 11:59

Piłkarze Unii Tarnów zwyciężyli w meczu na szczycie IV ligi małopolskiej grupy wschód z BKS-em Bochnia aż 5:2. Tarnowianie po raz trzeci w tym sezonie zaaplikowali rywalom aż pięć bramek.

Zapraszamy do lektury wypowiedzi pomeczowych.

Daniel Bartkowski - trener ZKS Unia Tarnów: "Kluczem do zwycięstwa w tym meczu, była skuteczność, jaką zaprezentowaliśmy w pierwszym okresie gry. Bochnia przyjechała z nastawieniem defensywnym i już od poczatku zawodnicy BKS-u musieli szukać innych rozwiązań. Najwidoczniej nie mieli planu awaryjnego i skrzętnie to wykorzystaliśmy. Teraz czeka nas super mecz w Sączu i tylko na tym będziemy się skupiać."

Łukasz Lisak - bramkarz ZKS Unia Tarnów: "Do meczu obie drużyny przystąpiły mocno zmobilizowane, nastawione na grę ofensywną i zdobywanie bramek. Dzięki temu toczył się on w szybkim tempie i mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Byliśmy w tym spotkaniu niezwykle skuteczni i potrafiliśmy zamienić stwarzane sytuacje na bramki, które dały nam komfort, a rywala zmusiły do jeszcze bardziej otwartej gry. Za nami mecze rozgrywane z czołowymi drużynami tej ligi, w których za każdym razem udowadnialismy swoją wyższość na tle rywali, co potwierdzają osiagnięte zwycięstwa. Wszyscy zawodnicy są aktualnie w wysokiej dyspozycji, dlatego do meczu z Sandecją przystępujemy pewni swoich umiejętności, z zamiarem odniesienia kolejnego zwycięstwa."

Przypomnijmy, że już 13 października podopieczni trenera Daniela Bartkowskiego zmierzą się z drużyną Sandecji II Nowy Sącz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.

SBW

Zobacz również

UMOCNIĆ SIĘ NA FOTELU LIDERA

2019-10-18, 12:59